Reference


Michaela Duchoslavová 


"Ester je naprosto skvělá trenérka. Během tréninku mě do posledního cviku kontroluje, abych cvik dělala opravdu tak, jak mám a neničila si tělo. Vždy jsou cviky skvěle rozložené. V případě, že už nemám sil nazbyt, mě nakopne a já to prostě dojedu. 

Mám ji moc ráda a jsem neskutečně vděčná, že jsem ji našla a mám možnost s ní dokonce trénovat. Je to bomba a obrovská motivace. Děkuji, jsem 100% spokojená."

Míša

Klára Šarochová


"S Ester trénujeme už přes rok. Ačkoli mám každý trénink pocit, že hůř už být nemůže, ten malinkatej andílek mi ukáže, že opak je pravdou. A právě kvůli tomu s ní chci trénovat. Protože posouvám moje hranice:)."

KlárkaKristýna Šeflová


"Po opakované snaze zhubnout a začít cvičit jsem se rozhodla, že sama nemám dostatečnou vůli, a že zkusím cvičení s trenérem. Začala jsem cvičit s Ester a bylo to skvělý rozhodnutí.

S Ester se cvičí samo, všechno vždy krásně vysvětlí a předvede. Výsledků na těle si nevšímám jen já, ale i moje okolí. S Ester jsem maximálně spokojená!" 

Kiki


Katy Tasheva


Do fitka jsem chodila vždycky, ale pouze na základní stroje a dělala základní cviky. Nevěděla jsem jak ostatní stroje používat a jak správně cvičit se svou váhou. Ester mi vše ukázala. Trénink s ní není nejlehčí, ale když vidí že to opravdu nezvládáte vždy vám pomůže nebo nabídne podobný cvik v lehčím podání. Nejlepší investice je investice do sebe!


Katy

Adéla Čermáková


„S Ester jsem začala trénovat před necelým rokem. Chtěla jsem zhubnout a naučit se jak cvičit. Rozhodně jsem si vybrala správně, Ester je člověk na svém místě. Motivuje vás k lepším výkonům a posune vaše limity na úplně jinou úroveň. Při každém tréninku mě vybičovala k nemožnému a já odcházela domů s naprosto skvělým pocitem. S její pomocí jsem shodila 10 kg a zpevnila si tělo, ale daleko důležitější je pro mě to, že mě naučila mít cvičení ráda. Ester mi změnila život a já za to budu vždycky vděčná.

                                                             Adél

Tomáš Kraus


S Ester jsem začal cvičit potom, co jsem ji viděl pracovat s klienty všech forem a velikostí. Líbilo se mi, že uměla poradit snad se vším, co jsem potřeboval - jak zhubnout, nabrat svaly, sestavit jídelníček, atp.., byla přátelská a milá, ale zároveň mě dokázala namotivovat a držela nade mnou pevnou ruku. Pokud chcete trenérku, která se vám opravdu bude věnovat a ví, jak správně dělat svou práci, určitě doporučuji si trénink s Ester vyzkoušet.

Tomáš

Veronika Vobořilová


"Spolu s Ester na mém těle pracujeme už skoro rok. Za tu dobu musím říct, že jsem se dostala do formy a vím, že to spolu dotáhneme do naprosté dokonalosti. Ester je profesionální ale na druhou stranu i strašně kamarádská a ochotná vždy vyhovět. Jídelníček mám na míru, který je perfektní. Nemám pocit hladu ale vím, že jim zdravě a vyváženě. Děkuji za tu možnost trénovat a zlepšovat moji postavu právě s tebou."

Verča 

Juli Lukina


Po mnoha letech jsem se konečně odhodlala zaplatit si trenéra a jsem neskutečně ráda, že jsem narazila zrovna na Ester, protože ona je zkrátka úžasná! Ukázala mi, jak se má správně cvičit a jíst, aby byly vidět výsledky. Každá hodina s ní neuvěřitelně rychle utekla. Mám pocit, že se Ester snaží přizpůsobit trénink, tak aby to bylo co nejefektivnější a zároveň, aby se člověk neustále posouval dopředu. Bohužel jsem s Ester cvičila jen pár měsíců kvůli mému odjezdu do zahraničí. Avšak doteď čerpám z toho, co mě naučila. Děkuji ti za vše, Ester!


Julča

Eliška Nedvědová


"S Ester cvičím chvíli, ale jsem nadšená. K posilovně jsem neměla nikdy blízko a chodívala jsem tam spíš za trest. Musím říct, že to je skvělý, když vás někdo kontroluje a vymýšlí neustále nový cviky. Ale hlavně je vám oporou, s Ester to jde skoro samo."

Eliška 

Nikola Jurin


"S Ester jsem začala cvičit na doporučení v březnu 2019. Chtěla jsem se zbavit poporodních kil a trochu dostat tělo do formy. Z pravidla u ničeho moc dlouho nevydržím a nemám moc vůli. S Ester jsme probraly moje problémové partie, očekávání atd. A podle toho mi nastavila tréninky. V průběhu cvičení Vám vše vysvětluje opravuje Vás aby bylo vše opravdu provedeno efektivně. Skoro každý trénink přidává nové cviky a motivuje Vás, takže se opravdu nestane to, že budete cvičit pořád to samé do kola a přestane Vás to bavit. U Ester je opravdu skvělé, že cvičením opravdu žije a rozumí tomu. 

Ester mi také velice pomohla se správným stravováním. Pravidelně chodíme na měření InBody, abychom viděly a mohly porovnat výsledky mé snahy. Cvičíme 3-4 týdně a na každý trénink s ní se opravdu těším. Velké plus je, že je Ester moc milá, příjemná a zároveň má velice profesionální přístup, takže hoďka tréninku s ní opravdu uteče. 

Opravdu jde vidět velká změna! Za 4 měsíce cvičení s Ester a na 80% dodržování správné stravy mám dole 10 Kg!"

Nikča

Petra Jaklová


"Dlouho jsme s kamarádkou přemýšlely nad tím, že bychom začaly cvičit v posilovně, ale nevěděly jsme, jak začít. Na doporučení jsme si vybraly Esterku a opravdu jsme si nemohly vybrat lépe. Chodily jsme dvakrát týdně, takže tomu přizpůsobila tréninky a rozložila cviky na různé partie. Vždy nám vše důkladně vysvětlila a opravovala nás, kdykoli jsme dělaly něco špatně. Nebyly to tréninky, po kterých jsme se nemohly týden hýbat, ale naopak dokázala odhadnout naše možnosti. Díky Ester nás to opravdu začalo bavit a začali jsme chodit častěji a to i během covidu jsme se poprali s videotréninky. Rozhodně doporučuju, je skvělá."

                                                               Peťa

Klára Budínová


Pokud hledáte trenéra, tak Ester je jasná volba. U Ester už jsem pár měsíců a musím říct, že se cítím mnohem lépe, jak fyzicky, tak i psychicky. Trénink je zaměřen přesně na dohodnuté a potřebné partie. Každý cvik mi detailně vysvětlí a popřípadě opraví. A i když zní hodina čistého posilování hrozně, tak s Ester to plyne jako voda a někdy si ani neuvědomuji, že posiluji a přesto jsou poznat výsledky. Takže Ester můžu jedině doporučit."

                                                        Klára 

Veronika Hlavatá


S kamarádkou jsme Ester oslovili s tím, že si na první měsíc cvičení ve fitku vezmeme trenérku, která nás naučí alespoň základy. Od prvního tréninku nás cvičení začalo opravdu bavit a domů jsme chodily vyřízené a nadšené. Každá lekce byla jiná a hodina velmi rychle utekla, navíc jsme se vždy i dost nasmály Hned jsme se rozhodly s Esterkou cvičit dál (nyní již to bude rok) a to i přes Covid, kdy nás dokázala udržovat ve formě díky videotréninkům. Spolupráce s ní byl ten nejlepší nápad, všechno pořádně vysvětlí, stále sleduje, zda cviky děláme dobře a odhadne nám trénink vždy tak akorát. Díky Esterce jsme konečně začaly sledovat výsledky a na cvičení se těšit. A navíc je to opravnu hrozně fajn milá holka.


                                                               Verča

Andrea Květoňová


"Ester jsem poznala jako trenérku skupinových lekcí zaměřených na posílení centrální části těla. 

Stejně jako tam, tak i v individuálním tréninku se Ester zaměřuje na technicky perfektní provedení každého cviku. Přesně ví, proč - komu - jaký cvik doporučuje a v jakých sériích, s jakou zátěží. Ester plně respektuje a podporuje v dosahování individuálních cílů svých klientů. Co mi maximálně vyhovuje, je komplexní přístup Ester k člověku a jeho tělu, dávající pozornost jak kvalitnímu cvičení, tak i zdravému a vyváženému stravování. Velmi inspirativní a motivující mi přijde, že Ester dělá to, čím i sama žije a co ji samotnou baví. Z jejích výsledků a výsledků klientů je to také jasně cítit a vidět. Ester je v trénování velmi profesionální i pokud jde o komunikaci - jasnou, včasnou, dokáže doporučit či předat návazné kontakty na další související služby. Např. jsem se skrze ní dostala k trenérské škole, kterou jsem nakonec i sama absolvovala. Včas umí pomoct, povzbudit, upozornit na chyby. Osobní trenérka je prostě pro mne výborná v mnoha ohledech! :-)"

Any


Edita Kováříková 


" Ester je skvělá trenérka, která mi vždy připraví trénink ušitý na míru a profesionálně vysvětlí jak správně cvičit. Zároveň je velmi sympatická, takže se spolu i smějeme a necítím se jako "Alenka v říši divů". Doteď mi cvičení v posilovně nic neříkalo, nevěděla jsem jak na to a nyní se díky Ester donutím se sebou něco dělat a dokonce se na tréninky i těším. Pokud chcete zpevnit a vytvarovat svoji postavu, poradit s jídelníčkem a cítit se fit, tak jedině s Ester, je nejlepší!"


Edita

Eliška Buřičová


"S Esterkou cvičím přesně rok. Mým cílem nebylo zhubnout na kila, ale zpevnit postavu, nabrat fyzičku, upravit si jídelníček a nabrat některé svaly a zaměřit se na dlouhodobou bolest zad. Moje přání Ester přesně vyslyšela a každý trénink na nich společně makáme. Nikdy mě nenapadlo, že mě bude bavit cvičit na strojích a s váhami, o kterých jsem si mohla nechat zdát. Ester postupně posouvá Vaše limity a Vy se tak nenápadně zlepšujete a výsledek vidíte jak na Vašem oblečení, tak Vaše okolí si začne všímat změny postavy. Jsem ráda, že jsem tenkrát Esterku ve fitku oslovila a stala se mou trenérkou a skvělým člověkem, který Vám dodává pozitivní energii."

Eliška

Lukáš Beňo


K Ester jsem se přihlásil z jednoho jediného důvodu. Viděl jsem její tréninky v gymu a líbilo se mi jak se vsemi pracuje na technice. Proto po operaci ramene, to byla víceméně jasnou volbou. A při tréninku se vše potvrdilo. Zaměřili jsme se na techniku, zapojování správných svalových skupin, kdy jsem byl bržděn ve váhách s důrazem na zapojeni těch správných svalu, drženi těla atp. Za mě můžu Ester jedině doporučit, i díky ni jsem se vrátil ke svému oblíbenému vzpírání, crosffitu a zpátky k větším váhám.

Lukáš

Lin Da Le


K Ester chodím cvičit ráda, protože to není jen trenérka, ale i kamarádka. Nepřijdete si k ní čisté zacvičit, ale i pobavit, trénink pak není jak za trest spíš sranda.
Všechny cviky vždycky kontroluje, jestli je dělám správně a vysvětluje co, jak a proč. Jednou jsem šla do fitka cvičit, co mě Ester naučila a správnost cviků mi pochválil procházející trenér! Nemluvě o tom, že jsem se od ní dozvěděla spoustu anatomii těla a jeho fungování.
Po každým tréninku s Ester jsem odcházela se skvělým pocitem ze sebe, jistotou, že jsem měla trénink na 100% a pořádnou bolestí svalů.

Lin

Janka Doláková


Vždy som bola odhodlana nevstupit do fitness centra, pretoze som sa vzdy nejak sustredovala na ostatnych a jak sa na mna budu pozerat ked budem cvicit nieco, co mi nejde resp. neviem jak sa cvici. Nakoniec prisla za mnou kamaratka, ktora mi vnutila jej myslienku a to najat si trenera. Ked mi ukazala Ester, bola vysledkom tvrdej prace, ktorou sa chcem vydat aj ja (viac menej) . Cvicim s Ester uz treti mesiac a som s nou velmi spokojna. Nevsimam si vo fitku nikoho ineho len ju, samozrejme, kym neprejde okolo Dwayne Johnson. Prekvapila ma nad moje ocakavania a to v tom ako pri nej vidim rychly posun, v tom aka je z nej vynikajuca ucitelka a zaroven v tom, ze sa s nou mozem rozpravat o comkolvek. Je to zena do koca aj do fitka♥.

Janka

Markéta Tomášová


Před dvěma lety jsem začala radikálně hubnout a začala do fitka chodit ač jsem mela divný pocit, že na mě budou všichni koukat jak špatně cvičím a co tam dělám . Ze začátku jsem hlavně jela kardio, ale pak jsem se rozhodla, ze by bylo třeba začít s trenérem. Ester ne mě působila mile a sympaticky. I když se mi kolikrát nechce jít cvičit vždycky z tréninku odcházím nabitá energii i když druhý den nemůžu skoro nic nebo když už na tréninku nemůžu, tak prostě ze mě to maximum dostane. Po cca 5 měsících u Ester pociťuji změny. Doufám, že naše spolupráce bude nadále pokračovat.


Markét

Miro


Do posilovny jsem začal chodit v pozdním věku a výsledky nebyly nikde vidět. Rozhodl jsem se vyhledat trenéra, který by mě naučil cvičit, promluvil do jídelníčku, mel vzdělaní a byl sympaticky jako člověk. Po par hodinách jsem věděl, ze Ester byla správná volba, neb mi dodala chuť vůbec chodit do posilovny i pozměnit životosprávu. Tréninky měly na míru šitou strukturu, která vycházela z dopředu domluvených cílů. Nejvíc oceňuji kamarádsky, byť na detail zaměřený přístup, který vám nedovolí cvičit nesprávně. A také 'no nonsense', kdy na mě nikdo nekřičel: 'Jak to, že nezvedneš 140 kg?!' Teď si dávám pozor třeba i na to, jak v práci sedím, cítím se lépe a jako bonus změny komentuje i nejbližší okolí. Best value for money 2020!!

Miro

Monika Vasilová


Niekolko rokov som behavala a cvicila sama vo fitku. Pred par mesiacmi som sa rozhodla oslovit Ester a musim uznat, ze to bolo najlepsie rozhodnutie. Clovek tak zisti, ze vela cvikov, ktore mu pridu jednoduche, cvici technicky uplne zle a moze si len uskodit. Pri Ester som dokazala odburat stres z plneho fitka chlapov (malo zenam je to prijemne), ale co je hlavne, tak za pomerne kratky cas som nabrala silu, schudla tuk a postupne naberame svaly a formujeme postavu. Pochvaluje si to hlavne moj chlap:). Do toho je Ester povahovo mila a prijemna, takze cvicenie s nou nie je len drina, ale aj zabava:).

Monča

Radim Anton


Ester mi za 2 měsíce vyléčila záda, která mě bolela rok. Nechci být kulturista, ale jen nebýt houzvička... a je s ní legrace 

Radim