Ester Marečková

Praha

Ahoj :) 

Jmenuji se Ester Marečková a je mi 27 let. Sportem jsem se zabývala odjakživa, ale do fitka jsem poprvé vstoupila při mé první celulitidě, což bylo zhruba před 8 lety. Ve fitku jsem začínala asi jako každý. Většinu času jsem trávila na bežeckém pásu, pak šla na dva stroje, u kterých jsem si byla jistá, že na mě nespadnou nebo se neztrapním a šla domů. A takto jsem cvičila celé 3 roky. Po té jsem se o fitness začala zajímat více a s tím i o stravu a naprosto mě to pohltilo. Od té doby jsem tam byla 4-5 týdně a začaly se dít věci. Zjistila jsem, že tam vlastně nikoho nezajímám, nikdo mě nepozoruje a nikdo se mi nesměje a taky to, že když si vezmu o pět kilo víc, tak nebudu vypadat jako chlap, ale spíš jako bikina. 

Už  při studiu (zdravotnický záchranář), které jsem úspěšně dokončila, jsem si přivydělávala jako osobní trenérka. Kurz jsem absolvovala ve fitness Akademii Ronnie, která je největší českou trenérskou školou s akreditacemi Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky úzce spolupracující se Svazem kulturistiky a fitness České republiky, Fakultou tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy i s Vysokou školou tělesné výchovy a sportu Palestra. 

 I přesto, že jsem vystudovala vysokou školu s jiným zaměřením, jsem se rozhodla zůstat ve fitness na Harfě. Jsem přesvědčená, že cvičení, stravě a celkově zdravému životnímu stylu rozumím daleko víc, naplňuje mě to a člověk se může posouvat neustále dál, jak fyzicky, tak mentálně. Sport neposiluje jenom svaly, ale hlavně vůli. A tak jsem se rozhodla dělat práci, která mě baví.

Každý z nás se může posouvat neustále dál. A na každém z nás záleží, jestli začne a chce. Někdo musí (zdravotní důvody), někdo chce. Každopádně oba dva důvody jsou dost dobré, proto, aby člověk na sobě začal pracovat. Protože to jak se cítíme uvnitř, ovlivňuje to, jak vypadáme navenek. To mi připomíná... 

What you eat in private you wear in public.

Nejste na to sami. Ráda Vám pomůžu a naučím se nebát vzít si i nějakou tu činku do ruky. Mimo to, děláme to i pro své zdraví a dobrý pocit :). Mám zkušenosti s tréninkama jak pro chlapy, tak pro ženy, holky. Nemusí se nikdo bát napsat.

Neznám člověka, který by neměl lepší den, když se trochu zapotí a udělá něco pro sebe.


                                                   Těším se na Vás :).