Ceník 

Balíčky pro jednotlivce

 na 1 měsíc

5 osobních tréninků

780 Kč/trénink, expirace 1 měsíc 

3900 Kč

8 osobních tréninků

690 Kč/trénink, expirace 1 měsíc

5520 Kč

10 osobních tréninků

670 Kč/trénink, expirace 1 měsíc

6700 Kč

12 osobních tréninků

650 Kč/trénink, expirace 1 měsíc

7800 Kč

Membership balíčky pro jednotlivce

na 6 měsíců

5 osobních tréninků

640 Kč/trénink, expirace 1 měsíc

3200 Kč

8 osobních tréninků

640 Kč/trénink, expirace 1 měsíc

5120 Kč

10 osobních tréninků

640 Kč/trénink, expirace 1 měsíc 

6400 Kč

12 osobních tréninků

640 Kč/trénink, expirace 1 měsíc

7680 Kč

Ceník pro dvojice

cvičení v páru

na 1 měsíc

5 osobních tréninků

930 Kč/trénink, expirace 1 měsíc 

4650 Kč

8 osobních tréninků

840 Kč/trénink, expirace 1 měsíc

6720 Kč

10 osobních tréninků

820 Kč/trénink, expirace 1 měsíc

8200 Kč

12 osobních tréninků

800 Kč/trénink, expirace 1 měsíc 

9600 Kč

Membership balíčky pro dvojice

cvičení v páru

na 6 měsíců

5 osobních tréninků

790 Kč/trénink, expirace 1 měsíc 

3950 Kč

8 osobních tréninků

790 Kč/trénink, expirace 1 měsíc

6320 Kč

10 osobních tréninků

790 Kč/trénink, expirace 1 měsíc

7900 Kč

12 osobních tréninků

790 Kč/trénink, expirace 1 měsíc

9480 Kč

Ostatní

Jeden trénink

60 minutová individuální lekce

                                           900 Kč

Jídelníček na míru* 

Vypočítané hodnoty přímo pro vás.

Přizpůsobeno vašemu cíli, zaměstnání, času, pohybu,... 

   1500 Kč 

Inbody měření

Jednorázové měření.

Pokud máte zakoupené tréninky, měření neplatíte.

                500 Kč 

Výživové poradenství 

60 minut (osobní setkáni ve FormFactory)

                                                                      600 Kč

Výživové poradenství

1 měsíc (**naučte se jíst a chápat své tělo)

2 500 Kč

*Jídelníček na míru

Jídelníček na míru je dělaný na základě informací, které mi zašlete. Ptám se na několik otázek (výška, váha, pohyb, časové možnosti, alergie atd.), které jsou nezbytné pro vytvoření individuálního jídelníčku. Každý z nás má jiný režim, metabolismus, chuťové buňky apod. a to vše je zohledněné. Jídelníček je dělaný na 7 dní s přesnými makry i gramáží jídla. Pokud by někdo chtěl udělat celých 14 dní, cena jídelníčku je 2 000,-. Jeden týden mi zabere pár hodin, jelikož je to na míru. Nedělám jídelníček, kde máte několik alternativ snídaně, obědu, večeře,... to by pak nebylo na míru. Jídlo je zapotřebí vážit. Jelikož vím, že nikoho nebaví jíst 2 měsíce stejné jídla dokola, zasílám k němu i návod, jak si dokázat sestavit jídelníček sám/sama, plus celkové rady k dietě. Mimo jiné vám přijde i příloha, kde jsou rozepsané možnosti, jak si zaměnit hlavní jídla ve vašem jídelníčku za jiné, na které máte chuť, tak aby vám pořád vycházel denní příjem. Dále jsou v příloze rozepsané nějaké suplementy, jejich využití, rady kdy a proč je používat.


** Výživové poradenství po dobu jednoho měsíce

Ve výživovém poradenství je zahrnuta 60 minutová konzultace, kde si vysvětlíme používání kalorických tabulek, jako první krok k tomu, abyste své tělo a sami sebe dostali do režimu a zároveň se postupně naučili jíst. Pochopili jídlo, složení, množství a to nenuceně, ale v podstatě spontánně během užívání aplikace. Jídlo je nutné zezačátku vážit. Protože na množství záleží. Vzhledem k vašemu cíli vám budou spočítána makra a kalorie, které si do aplikace zasadíte. Není to nic složitého a věřím, že každý to během hodiny pochopí.  V potaz se bere celý váš životní styl, časové možnosti, zaměstnání, pohyb, stravovací návyky apod. Výživové hodnoty budou sestaveny na základě několika otázek, které vám zašlu emailem. 

Nebudete jíst podle striktně sestaveného jídelníčku, ale podle sebe. Vše si vysvětlíme. K výživovému poradenství bude patřit celoměsíční možnost konzultace o stravě nebo obecně o životosprávě. Přes email, whats app (nebo jak se domluvíme) se budete moc zeptat/poradit o všem, co vás zajímá.  Odepíši nejdéle do 24 hodin, ale samozřejmě se budu snažit, co nejdříve. Pokud bude potřeba, lze udělat během měsíce ještě jednu online/osobní konzultaci, když se předem domluvíme. Úvodní konzultace může proběhnout online nebo osobně ve FormFactory Harfa v Praze, podle vašich možností. K výživovému poradenství na 1 měsíc patří i zaslání doporučených potravin, které můžete zahrnout do jídelníčku. Potraviny jsou rozděleny podle toho, zda jsou zdrojem především bílkovin, sacharidů nebo tuků. Budou zde doporučeny i konkrétní potraviny, popis některých doplňků stravy, které podle mě mají smysl (těch moc není :D) apod. Zašlu i celkový návod na správné používání kalorických tabulek, abyste si mohli připomenout, to co si řekneme v úvodní hodině. V případě nejasností o této službě, mě klidně kontaktujte :).


Budu se těšit.

V ceně tréninků

  1. ke každému z jednotlivých balíčků dostanete zdarma Inbody měření každý měsíc, aby jsme sledovali vaše pokroky
  2. všeobecný jídelníček, ten vám pomůže do začátku s úpravou životosprávy
  3. všeobecné rady co se týče životosprávy (lze řešit i během tréninků)

Podmínky spolupráce


Expirace tréninků

  1. Každý z výše vybraných tréninků má expirační dobu 1 měsíc. Pokud z jakéhokoliv důvodu nestihnete odchodit daný počet tréninků, který jste si vybrali na 1 měsíc, nevychozené tréninky se převádí do dalšího měsíce. Pokud ovšem ani další měsíc nevychodíte tréninky, které vám zbývají z předchozího měsíce, bohužel propadají.
  2. Pokud chcete trénink zrušit, je třeba dát vědět minimálně 12 hodin předem. Pozdější omluva nebude brát zřetel a bohužel trénink propadá.
  3. Pokud klient přijde později na trénink, bude o tento čas zkrácena tréninková hodina, která normálně trvá 60 minut.
  4. V případě, že se nedostavím z jakéhokoliv důvodu na trénink já osobně, klient má nárok na jeden trénink zdarma navíc.
  5. Tréninky, které nejsou v membership balíčku platíte předem na každý měsíc, s možností nepokračovat další měsíc a spolupráci ukončit. Tréninky jsou bez smlouvy. Kolik měsíců budete chodit je už na Vás (pokud začínáte chodit například 20.6., expirační doba je do 20.7.). 

Membership balíčky

Tyto balíčky jsou nejvýhodnější nejen z finančních důvodů, ale i z možného přínosu pro Vás samotné. Čím déle budeme spolupracovat, tím rychlejší a efektivnější Vaše výsledky mohou být. 

Cvičení a strava vyžadují čas a trpělivost. Můžete zhubnout za měsíc 8 kilo, ale není to zdravé a dlouhodobě udržitelné. Já preferuji dlouhodobější, postupné změny na těle, které jsou dlouhodobě udržitelné a člověka nijak nestresují.

V případě, že se rozhodnete pro membership balíček, uzavírá se smlouva na 6 měsíců. 

Membership balíčky je povinen klient chodit minimálně po dobu 6 měsíců.

Pro příklad:

V případě, že si vyberete 5 tréninků/měsíc za 2 950 Kč, platíte předem každý měsíc 2 950 Kč po dobu šesti měsíců bez možnosti ukončit spolupráci dříve.

Poznámka: výjimkou jsou zdravotní důvody (v takovém případě je potřeba přinést potvrzení od lékaře)

Objednejte si hodinu výživového poradenství, konzultaci nebo rovnou osobní tréninky.